Oblíbené odkazy

Weather Underground PWS IJISTEBN2

Ikona pro vás

9. ročník Memoriálu Miroslava Pince 2013

V pátek 5.7. jsme, stejně jako loni, odjeli na turnaj v Nadějkově. Přijeli 4 týmy, kromě nás Jistebnice, Makov Hůrka a výběr Nadějkovska, kam se připojili i hráči Božetic. Konečné druhé místo je tedy stejně jako loni pěkným výsledkem. Hrálo se 2x30 minut.

Nastupovali jsme v této sestavě:

Mácha - Vacek, Šimák, Kudrna J., Stejskal - Popelka, Novotný P. ml., Matějka F.,Fara J. - Kudrna M., Baťala

Střídali: Vávrovský, Matějka J.

Semifinále: Nadějkov - Jistebnice 3:0 (1:0)

V prvním semifinále na sebe narazily celky Nadějkova a Jistebnice. Nadějkov vyhrál docela jasně 3:0 a postoupil do finále.

Semifinále: Božejovice - Makov Hůrka 4:2 (0:1)

Góly: 36., 45. a 60. Fara J., 41. Kudrna M.

V semifinále jsme se potkali s námi moc známým soupeřem, Makovem. Hrajeme s ním už druhým rokem III. třídu, ale letos jsme postoupili, a tak už ho vídat nebudeme. Každopádně, na soupeře jsme vlétli a nedávali mu moc prostoru. Přesto se ukázal hlavní problém jara, možná celé sezony. A to proměňování šancí. A že jich bylo požehnaně. Naopak, do vedení se dostal Makov. A tak skončil první poločas. Do toho druhého jsme šli s tím, že musíme s výsledkem něco udělat, výkon jsme na to předváděli více než slušný. A góly přišly. Třikrát se trefil Fara, jednou M. Kudrna, ale k ocenění byly akce, po kterých góly padly. Makov stačil jen minutu před koncem snížit na 2:4.

O 3. místo: Jistebnice - Makov Hůrka 1:3 (0:0)

K utkání o bronz se postavily celky Jistebnice a Makova. Po bezbrankovém prvním poločase ve vyrovnaném zápase Jistebnice chybovala a dostala první gól. Druhý dal Makov z penalty. Jistebnice se snažila s výsledkem něco dělat a měla jasnou převahu, dala ale pouze jeden gól a Makov potvrdil výhru třetím gólem v zápase.

Finále: Božejovice - Nadějkov 0:3 (0:1)

Náš finálový soupeř od začátku ukazoval svoji kvalitu. My jsme ale statečně bojovali a byli mu téměř vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme několik vyložených šancí nedokázali proměnit a prohráli jsme 3:0 po přesně umístěných střelách soupeře. I tak je ale druhé místo pěkným výsledkem. Vždyť jsme za sebou nechali Jistebnici a Makov.