FC Dynamo Božejovice

Weather Underground PWS IJISTEBN2

Ikona pro vás

8. ročník Memoriálu Miroslava Pince 2012

Ve čtvrtek 5.7. jsme si zpestřili letní pauzu turnajem v Nadějkově, kterého se zúčastnily 4 týmy: Božejovice, Jistebnice, Borotín a Sedlec. Hrálo se 2x30 minut na celé hřiště. Nejprve se hrálo semifinále, kde jsme narazili na Jistebnici. Poté ti co vyhráli hráli finále a ti co prohráli o 3. místo.

My jsme nastupovali v této sestavě: Samec - Šimák, Černý, Matějka, Fara Mil. - Fara J., Novotný st., Vacek, Baťala - Popelka, Kudrna M.

Střídali: Novotný ml., Brouček

Semifinále: Božejovice - Jistebnice 4:1 (0:1)

Góly: Popelka 2x, Kudrna M., Novotný ml. - Maňák M.

V semifinále jsme narazili na Jistebnici. Tento tým letos vyhrál OP a příští sezonu bude hrát 1.B třídu. Jistebnice tedy byla favoritem. A měla také více ze hry. Pořád si přihrávali, ale nebyli schopní vystřelit. Za celý zápas vystřelili na bránu jen čtyřikrát. My jsme na tom však nebyli o moc lépe, střel na bránu jsme vyslali asi 6, ovšem čtyři z nich jsme dokázali proměnit. Po první půli jsme prohrávali 0:1, ale ve druhé půli jsme po dvou gólech Popelky, jednom gólu nejlepšího střelce sezony M. Kudrny a jednom gólu posily Novotného ml. stav obrátili a postoupili jsme do finále. Jistebnice se snažila, ale herně to bylo slabší, v 1.B třídě bude potřebovat lepší výkony. Na druhou stranu jim chybělo několik opor a hráli někteří hráči po delší odmlce, kteří však ukázali, že fotbal hrát umí.

Druhé semifinále: Sedlec - Borotín 2:4

Zápas o 3. místo: Jistebnice - Sedlec 2:2, Sedlec výhra na penalty

Finále: Božejovice - Borotín 0:1 (0:0)

Čekalo nás finále proti Borotínu, který hraje1.B třídu. Navíc byl posilněn hráči z jiných týmů, takže byl kvalitnější. My jsme ale hráli dobře a hra byla vyrovnaná. Bohužel jsme se však nedostali do zakončení, soupeř nám dal šťastný gól a my tak smolně prohráli 0:0. I tak je druhé místo pěkné a fotbalové odpoledne jsme si užili.

Teď bude pokračovat pauza a se srpnem s největší pravděpodobností přijdou přípravná utkání.

Bez souhlasu administrátora prosím nekopírujte obsah těchto stránek.
Kontakt: bozejovice@seznam.cz