Kronika (č. 1): TJ Božetice - Božejovice 4:2 (3:1)

hráno v Božeticích

Branky: Jan Fara, J. Kříž

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, Jiří Fara, L. Šerý, J. Melich - Z. Plavec, J. Soukup, V. Buchtele - J. Nehonský, J. Kříž, J. Pilík

Během utkání střídali: M. Šerý, Jan Fara, J. Jírovec, L. Koliha

První utkání TJ JZD Božejovice, Božejovice hrály bez dresů. První branku vstřelil Jan Fara.

Kronika (č. 2): TJ Božetice - TJ Božejovice 8:3 (3:2)

15. dubna 1974

od 10 hod.

Branky: J. Nehonský, V. Buchtele 2x

Sestava 1. poločas: J. Vavřík - V. Vávrovský, J. Jírovec, L. Šerý, J. Melich - Z. Plavec, J. Soukup, J. Pilík - J. Nehonský, J. Kříž, V. Buchtele

Sestava 2. poločas: M. Šindelář - V. Vávrovský, F. Cmunt, L. Šerý, J. Melich - L. Koliha, J. Soukup, J. Jírovec - M. Šerý, V. Buchtele, J. Nehonský

V. Buchtele neproměnil penaltu. V. Vávrovský jeden gól vlastní za stavu 6:2. Jeden gól obdržen z penalty za stavu 6:3.

Kronika (č. 3): JZD Makov - Božejovice 5:1 (3:0)

28. dubna 1974

od 10 hod.

hráno v Makově

Branky: J. Nehonský

Sestava 1. poločas: J. Vavřík (J. Nádvorník) - V. Vávrovský, F. Cmunt, L. Šerý, J. Melich - Jan Fara, J. Soukup, Z. Plavec - J. Nehonský, J. Kříž, V. Buchtele

Sestava 2. poločas: J. Nádvorník (F. Cmunt) - V. Vávrovský, Z. Plavec, L. Šerý, J. Melich - M. Šerý, J. Soukup, J. Pilík (L. Koliha) - J. Nehonský, J. Kříž, V. Buchtele

Slabý výkon brankářů. J. Kříž nastřelil tyč.

Kronika (č. 4): TJ Božetice - Božejovice 7:2 (1:1)!

1. května 1974

od 16 hod.

Branky: V. Vávrovský, Jan Fara (z penalty)

Sestava 1. poločas: J. Vavřík - V. Vávrovský, L. Koliha, L. Šerý, J. Plavec - Z. Plavec, V. Buchtele, J. Pilík - J. Kříž, Jan Fara, J. Nehonský

Sestava 2. poločas: V. Dolejší - V. Vávrovský, L. Koliha, L. Šerý, J. Melich - J. Soukup, V. Buchtele, Z. Plavec - J. Nehonský, Jan Fara, J. Kříž

Výborný výkon v 1. poločase.

Kronika (č. 5): JZD Makov - Božejovice 6:2 (2:0)

5. května 1974

od 10 hod.

Branky: J. Soukup 2x

Sestava 1. poločas: V. Dolejší - V. Vávrovský, J. Jírovec, L. Šerý, J. Melich - J. Soukup, V. Buchtele, Z. Plavec - J. Nehonský, Jan Fara, J. Kříž

Sestava 2. poločas: V. Dolejší - J. Jírovec, V. Vávrovský, L. Šerý, J. Melich - F. Mácha, J. Soukup, J. Pilík - J. Nehonský, V. Buchtele, J. Kříž

Jedna branka z penalty.

Kronika (č. 6): Božejovice - Dukla Jistebnice 3:3 (2:1)

19. května 1974

od 16 hod.

hráno v Drahněticích

Branky: M. Šerý, V. Buchtele, Jan Fara

Sestava: J. Vavřík - M. Šindelář, V. Vávrovský, J. Anděl, J. Melich - V. Buchtele, Jan Fara, R. Rendek (45. Z. Plavec) - J. Nehonský, J. Kříž, M. Šerý

Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3

15 minut před koncem zápasu stav 3:1. První zápas sehraný na vlastním hřišti.

Kronika (č. 7): TJ Božetice - Božejovice 3:4 (1:2)

9. června 1974

od 15 hod.

přátelské pouťové utkání

Branky: J. Kříž 2x, V. Vávrovský, J. Soukup

Sestava 1. poločas: M. Šindelář - V. Vávrovský, J. Anděl, L. Šerý, J. Pilík - J. Soukup, Jan Fara, V. Buchtele - J. Nehonský, J. Kříž, M. Šerý

Sestava 2. poločas: M. Šindelář - V. Vávrovský, J. Anděl, L. Šerý, J. Pilík - Jan Fara, V. Buchtele, Z. Plavec - J. Soukup, J. Kříž, J. Nehonský

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4

V. Vávrovský dva vlastní góly za stavu 0:1 a 1:3. První vítězný zápas TJ JZD Božejovice.

Kronika (č. 8): TJ Božejovice - JZD Makov 2:7 (2:4)

Branky: V. Vávrovský, J. Nehonský (z penalty)

Sestava 1. poločas: M. Šindelář (V. Vávrovský) - J. Melich, J. Anděl, L. Šerý, J. Pilík - Jan Fara, V. Buchtele, J. Plavec - V. Vávrovský (J. Nehonský), J. Kříž, J. Soukup

Sestava 2. poločas: M. Šindelář - Jan Fara (L. Koliha), V. Vávrovský, V. Buchtele, J. Pilík - J. Anděl (R. Rendek), L. Šerý, Z. Plavec - J. Soukup (M. Šerý), J. Kříž, J. Nehonský

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:7

Dvě branky vlastní - L. Koliha, V. Buchtele za stavu 2:5 a 2:6.

Kronika (č. 9): Božejovice - JZD Makov 1:2 (0:1)

30. června 1974

od 9:30 hod.

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, L. Šerý, J. Pilík, J. Melich - L. Koliha, J. Soukup, V. Buchtele - J. Nehonský, J. Kříž, M. Šerý

Průběh utkání: 0:2, 1:2

Makov neproměnil penaltu za stavu 0:0.

Kronika (č. 10): Božejovice - TJ Božetice 4:3 (1:0)

12. července 1974

od 18 hod.

Branky: M. Šerý 2x (1 z penalty), Jan Fara, J. Nehonský

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, L. Šerý, J. Pilík, J. Melich - J. Kříž, Jan Fara, V. Buchtele - J. Tuček (45. J. Nehonský), J. Soukup, M. Šerý

Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3

Druhý vítězný zápas TJ JZD Božejovice.

Kronika (č. 11): Božejovice - Sokol Jistebnice 5:5 (3:2)

19. července 1974

od 17:30 hod.

Branky: J. Soukup 2x, V. Buchtele 2x, M. Šerý

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, Jan Fara, L. Šerý, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, J. Plavec (45. Tuček) - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Průběh utkání: 0:2, 4:2!, 4:5, 5:5

Kronika (č. 12): Božejovice - TJ Božetice 5:3 (1:1)

28. července 1974

od 17:30 hod

Branky: M. Šerý, V. Vávrovský (z trestného kopu), V. Buchtele, J. Soukup 2x

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, Jan Fara, L. Šerý, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, J. Melich - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3

Jeden gól obdržen z penalty za stavu 4:2. První obdržený gól byl 50tý obdržený gól od založení TJ JZD Božejovice.

Kronika (č. 13): Sokol Jistebnice - Božejovice 1:2 (0:2)

9. srpna 1974

od 18 hod

hráno v Jistebnici

Branky: V. Buchtele, V. Vávrovský (z trestného kopu)

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, J. Melich, L. Šerý, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, J. Plavec - J. Nehonský, J. Soukup, Z. Plavec

Zápas 10 minut před koncem ukončen pro bouřku.

Kronika (č. 14): Sokol Sepekov B - Božejovice 0:3 (0:1)

11. srpna 1974

od 8:30 hod

hráno v Sepekově

Branky: M. Šerý, J. Soukup, J. Nehonský

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - Z. Plavec, V. Buchtele, M. Šindelář - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Regulérní gól V. Vávrovského neuznán za stavu 0:2.

Kronika (č. 15): Božejovice - Sokol Sepekov 3:3 (2:1)

18. srpna 1974

od 9:30 hod

Branky: J. Soukup, J. Nehonský, V. Buchtele

Sestava: M. Šindelář - V. Vávrovský, L. Šerý, J. Melich, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, Z. Plavec - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3

Jeden gól obdržen z penalty za stavu 2:0. Jeden gól obdržen z postavení mimo hru za stavu 3:1.

Kronika (č. 16): Sokol Stádlec - Božejovice 3:0 (1:0)

1. září 1974

od 10 hod.

mistrovské utkání - 1. kolo

hráno ve Stádleci

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, L. Šerý, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, M. Šindelář - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Výborný výkon brankáře V. Dolejšího, slabá hra v poli.

Vlastiboř - Silon 4:1

Kronika (č. 17): Božejovice - Sokol Sudoměřice 1:3 (0:2)

8. září 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 2. kolo

Branky: M. Šerý (z penalty)

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, L. Šerý - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Výborný výkon ve 2. poločase - možnost vyrovnat.

Tabulka po 2. kole:

1. Sudoměřice 4, 2. Vlastiboř 4, 3. Stádlec 4, 4. Mažice 4, 5. Radětice 3, 6. OU Silon 2, 7. Horky 1, 8. Březnice 1, 9. Řepeč 1, 10. Jistebnice 0, 11. Makov 0, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 18): JZD Radětice - Božejovice 5:0 (1:0)!

14. září 1974

od 15:30 hod

mistrovské utkání - 3. kolo

hráno v Raděticích

Sestava: J. Vavřík - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - J. Kříž, V. Buchtele, L. Šerý - J. Dolejší, J. Soukup, M. Šerý

Dobrý výkon v 1. poločase, ve 2. poločase velmi špatný. 20 minut před koncem odstoupil L. Šerý a dohráno v 10 hráčích.

Tabulka po 3. kole:

1. Mažice 6, 2. Stádlec 6, 3. Radětice 5, 4. Sudoměřice 5, 5. OU Silon 4, 6. Vlastiboř 4, 7. Horky 2, 8. Makov 2, 9. Březnice 1, 10. Řepeč 1, 11. Jistebnice 0, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 19): Božejovice - Start Mažice 0:3 (0:1)

22. září

od 10 hod

mistrovské utkání - 4. kolo

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - J. Plavec, V. Buchtele, M. Šindelář (45. Z. Plavec) - L. Šerý, J. Soukup, M. Šerý

Špatný výkon celého mužstva. Nepřijel rozhodčí, pískal rozhodčí z Mažic.

Tabulka po 4. kole:

1. Mažice 8, 2. Stádlec 7, 3. Silon 6, 4. Vlastiboř 6, 5. Radětice 5, 6. Sudoměřice 5, 7. Horky 4, 8. Řepeč 3, 9. Březnice 2, 10. Makov 2, 11. Jistebnice 0, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 20): JZD Makov - Božejovice 5:1 (1:1)!

29. září 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 5. kolo

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík (75. Jiří Fara) - J. Kříž, V. Buchtele, L.. Šerý - J. Nehonský, J. Soukup, M. Šerý

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1

20 minut před koncem zápasu stav 1:1 a převaha Božejovic.

Tabulka po 5. kole:

1. Stádlec 9, 2. Mažice 8, 3. Vlasiboř 8, 4. Sudoměřice 7, 5. Silon 6, 6. Horky 6, 7. Radětice 5, 8. Řepeč 5, 9. Makov 4, 10. Březnice 2, 11. Jistebnice 0, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 21): Božejovice - Sokol Jistebnice 1:3 (0:2)

6. října 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 6. kolo

Branky: J. Kříž

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, L. Šerý - L. Koliha (45. Z. Plavec), V. Buchtele, M. Šindelář - J. Kříž, J. Soukup, M. Šerý

Slabý výkon, nešťastné dvě branky na začátku utkání. Vávrovský a Soukup nastřelili břevno.

Tabulka po 6. kole:

1. Stádlec 11, 2. Vlastiboř 10, 3. Horky 8, 4. Mažice 8, 5. Silon 8, 6. Radětice 7, 7. Sudoměřice 7, 8. Řepeč 5, 9. Makov 4, 10. Březnice 2, 11. Jistebnice 2, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 22): JZD Řepeč - Božejovice 9:0 (5:0)!

13. října 1974

od 15 hod

mistrovské utkání - 7. kolo

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - J. Soukup, V. Buchtele, J. Šmejkal - J. Kříž, L. Šerý, M. Šerý

Výsledek neodpovídá průběhu hry, zahozeno mnoho vyložených šancí, slabší brankář, dva vlastní góly Jana Fary.

Tabulka po 7. kole:

1. Stádlec 13, 2. Vlastiboř 11, 3. Sudoměřice 9, 4. Silon 8, 5. Horky 8, 6. Mažice 8, 7. Řepeč 7, 8. Radětice 7, 9. Březnice 4, 10. Jistebnice 4, 11. Makov 4, 12. Božejovice 0

Kronika (č. 23): TJ OU Silon - Božejovice 2:5 (1:2)

20. října 1974

od 14:30 hod

mistrovské utkání - 8. kolo

hráno v Sezimově Ústí

Branky: M. Šerý, V. Vávrovský (z trestného kopu), L. Šerý, J. Samec 2x

Sestava: V. Dolejší - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Pilík - J. Soukup, V. Buchtele, L. Šerý - J. Kříž, J. Samec, M. Šerý

Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5

Velmi špatný terén - bláto, kaluže. Dobrý výkon celého mužstva. Pátá vstřelená branka je 50. vstřelená branka od založení mužstva - vstřelil Jan Samec.

Tabulka po 8. kole:

1. Stádlec 15, 2. Vlastiboř 14, 3. Sudoměřice 10, 4. Horky 10, 5. Radětice 8, 6. Silon 8, 7. Mažice 8, 8. Řepeč 7, 9. Březnice 6, 10. Jistebnice 4, 11. Makov 4, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 24): Božejovice - JZD Horky 2:4 (1:2)

27. října 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 9. kolo

Branky: V. Vávrovský, Jan Samec

Sestava: V. Dolejší (50. M. Šindelář) - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Pilík - J. Soukup, V. Buchtele, L. Šerý - J. Kříž, J. Samec, M. Šerý

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4

Déšť, mokré hřiště, možnost zvítězit. Závažné zranění V. Dolejšího - zlomená klíční kost.

Tabulka po 9. kole:

1. Vlastiboř 16, 2. Stádlec 15, 3. Horky 12, 4. Sudoměřice 11, 5. Radětice 10, 6. Mažice 9, 7. Březnice 8, 8. Silon 8, 9. Řepeč 7, 10. Makov 6, 11. Jistebnice 4, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 25): JZD Vlastiboř - Božejovice 11:1 (6:0)

28. října 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 10. kolo

hráno ve Vescích

Branky: M. Šerý (z penalty za stavu 10:0)

Sestava: J. Vavřík (20. M. Šindelář) - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Melich - J. Soukup, V. Buchtele (75. L. Koliha), L. Šerý - J. Kříž, J. Samec, M. Šerý

Velmi těžký terén, zima, padal sníh, bláto. Slabý výkon celého mužstva a hlavně brankáře J. Vavříka, Jan Fara - vlastní gól a žlutá karta za mluvení. Sedmá obdržená branka je 100. obdrženou brankou od založení mužstva.

Tabulka po 10. kole:

1. Vlastiboř 18, 2. Stádlec 17, 3. Horky 14, 4. Sudoměřice 13, 5. Radětice 12, 6. Řepeč 9, 7. Mažice 9, 8. Březnice 8, 9. Silon 8, 10. Makov 6, 11. Jistebnice 4, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 26): Božejovice - TJ Březnice 1:3 (0:1)

10. listopadu 1974

od 10 hod

mistrovské utkání - 11. kolo

Branky: J. Samec

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Pilík - J. Soukup, V. Buchtele, L. Šerý (70. J. Melich) - J. Kříž, J. Samec, M. Šerý

Tabulka po 11. kole:

1. Vlastiboř 20, 2. Stádlec 19, 3. Horky 14, 4. Radětice 13, 5. Sudoměřice 13, 6. Březnice 10, 7. Silon 10, 8. Řepeč 9, 9. Mažice 9, 10. Makov 7, 11. Jistebnice 6, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 27): Božejovice - KS Tábor 14:2 (9:1)

15. února 1975

od 14 hod

Branky: M. Šerý - 7x, V. Buchtele - 3x, J. Kříž, J. Soukup, J. Samec, V. Vávrovský

Sestava: M. Samec (45. J. Vavřík) - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Melich - J. Soukup, V. Buchtele, J. Anděl - J. Kříž, J. Samec, M. Šerý

Průběh utkání: 0:1, 9:1, 12:2, 14:2

Přes vysoké vítězství slabší výkon. Pro nedostatek hráčů nastoupili za KS Tábor L. Šerý, Z. Plavec a M. Šindelář.

Kronika (č. 28): Božejovice - JZD Makov 3:0 kontumace

23. února 1975

utkání Spartakiádního poháru - 1. kolo

Na zápas nebyl delegován rozhodčí, Makov odmítl dodat rozhodčího a po dodání rozhodčího námi nechtěl Makov nastoupit. Zpráva o utkání byla odeslána na OV ČSTV v Táboře, který rozhodl zápas kontumačně 3:0 ve prospěch Božejovic. Božejovice postoupily do 2. kola Spartakiádního poháru Táborska.

Ve zkratce:

Spartakiádní turnaj Táborska v kopané: Sudoměřice - Lom 2:13, Radětice - Bechyně 2:6, Mažice - Košice 1:2, Roudná - Tučapy 6:2, Hroby - Ml. Vožice 1:3, Silon - Radenín 2:6, Dražice - Horky 2:0, Božejovice - Makov 3:0 kont., Březnice - Jistebnice 2:0, Stádlec - Řepeč 4:0, Vlkov - Vlastiboř 0:3, Měšice - Čekanice 2:2, pen. 5:3, R. Hory - Sm. Hory 0:4, Malšice - Želeč 3:0 kont.

Kronika (č. 29): Božejovice - Spartak Sezimovo Ústí B 1:1 (1:1)

2. března 1975

Spartakiádní pohár - 2. kolo

Branky: V. Vávrovský

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Pilík - J. Kříž, J. Soukup (75. V. Buchtele), J. Anděl (60. L. Šerý) - M. Hubáček, J. Samec, M. Šerý

O postupujícím do 3. kola rozhodovaly penalty.

Utkání penalt 5:4.

Za Božejovice proměnili: Hubáček - 2x, J. Samec - 2x, V. Vávrovský. Neproměnili Jan Fara a M. Šerý. Po pěti kopaných penaltách stav 3:3 a tak se pokračovalo do rozhodnutí - Hubáček i Samec proměnili.

Velký úspěch nad vedoucím mužstvem okresního přeboru. První branka padla ve 25. minutě. V. Vávrovský z rohu hlavou, 1 minutu před koncem 1. poločasu vyrovnáno. Fotbal výborné úrovně, především v 1. poločase. Výborný výkon všech hráčů, vynikali hlavně M. Samec v brance, dále J. Dolejší a J. Soukup.

Kronika (č. 30): Božejovice - Sokol Stádlec 0:4 (0:1)

9. března 1975

mistrovské utkání - 12. kolo

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, J. Anděl, J. Dolejší, J. Pilík - J. Melich, J. Samec (50. L. Šerý), J. Soukup - J. Kříž, M. Hubáček, M. Šerý

První branka padla v poslední minutě 1. poločasu, po celý zápas velká převaha Stádlece.

Tabulka po 12. kole:

1. Stádlec 21, 2. Vlastiboř 21, 3. Horky 16, 4. Radětice 15, 5. Sudoměřice 13, 6. Řepeč 11, 7. Silon 11, 8. Mažice 11, 9. Březnice 10, 10. Dražice B 7, 11. Jistebnice 6, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 31): Sokol Sudoměřice - Božejovice 3:1 (1:1)

16. března 1975

od 15 hod

mistrovské utkání - 13. kolo

Branky: L. Šerý

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, V. Dolejší, J. Melich (45. J. Pilík) - J. Soukup, V. Buchtele (50. J. Kříž), J. Anděl - M. Hubáček, J. Samec, L. Šerý

Průběh utkání: 0:1, 3:1

V. Vávrovský žlutá karta za hrubou hru. Možnost uhrát bod.

Tabulka po 13. kole:

1. Stádlec 23, 2. Vlastiboř 23, 3. Radětice 17, 4. Horky 16, 5. Sudoměřice 15, 6. Mažice 13, 7. Řepeč 11, 8. Silon 11, 9. Březnice 10, 10. Makov 9, 11. Jistebnice 6, 12. Božejovice 2

Kronika (č. 32): Božejovice - JZD Radětice 6:0 (5:0)!

23. března 1975

od 15 hod

mistrovské utkání - 14. kolo

Branky: M. Hubáček, V. Vávrovský, J. Anděl (z trestného kopu), M. Šerý - 3x

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Dolejší, J. Pilík - J. Samec, J. Anděl - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Výborný výkon všech hráčů, možnost ještě výraznějšího vítězství.

Tabulka po 14. kole:

1. Vlastiboř 25, 2. Stádlec 23, 3. Radětice 17, 4. Sudoměřice 17, 5. Horky 16, 6. Řepeč 13, 7. Mažice 13, 8. Silon 13, 9. Březnice 10, 10. Makov 10, 11. Jistebnice 7, 12. Božejovice 4

Kronika (č. 33): Start Mažice - Božejovice 1:2 (1:1)

30. března 1975

od 15 hod

mistrovské utkání - 15. kolo

hráno v Mažicích

Branky: J. Samec, V. Buchtele

Průběh utkání: 1:0, 1:2

Celý zápas padal sníh, nepřijel rozhodčí, pískal rozhodčí z Mažic - špatně, hádky na hřišti.

Jistebnice - Silon 1:0

Kronika (č. 34): JZD Dražice - Božejovice 8:1 (4:0)

31. března 1975

od 15 hod

Spartakiádní pohár - 3. kolo

hráno v Dražicích

Branky: M. Hubáček

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, L. Šerý, J. Pilík - J. Melich, J. Samec, J. Anděl - J. Kříž, M. Hubáček, M. Šerý

Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1

Špatný terén, možnost vyrovnaného boje, ale někteří hráči neměli zájem na postupu, a proto hra byla vedena jako nutnost odehrát zápas. Božejovice vyřazeny z turnaje.

Kronika (č. 35): Božejovice - JZD Dražice B (Makov) 2:3 (1:1)

6. dubna 1975

od 15 hod

mistrovské utkání - 16. kolo

Branky: V. Buchtele, M. Hubáček

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Melich, J. Pilík - J. Samec, J. Anděl - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Tabulka po 16. kole:

1. Vlastiboř 29, 2. Stádlec 27, 3. Radětice 19, 4. Sudoměřice 19, 5. Horky 18, 6. Řepeč 17, 7. Mažice 13, 8. Silon 13, 9. Makov 12, 10. Březnice 10, 11. Jistebnice 9, 12. Božejovice 6

Kronika (č. 36): Sokol Jistebnice - Božejovice 3:4 (1:3)

12. dubna 1975

mistrovské utkání - 17. kolo

Branky: J. Samec, V. Buchtele, M. Hubáček - 2x

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský, Jan Fara, J. Anděl, J. Pilík - J. Samec, L. Šerý - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4

Nešťastný první gól, jeden gól jsme obdrželi z penalty. J. Samec žlutá karta za úmyslné hraní rukou.

Tabulka po 17. kole:

1. Vlastiboř 29, 2. Stádlec 27, 3. Sudoměřice 21, 4. Horky 20, 5. Radětice 20, 6. Řepeč 19, 7. Mažice 15, 8. Silon 13, 9. Makov 12, 10. Březnice 11, 11. Jistebnice 9, 12. Božejovice 8

Kronika (č. 37): Božejovice - JZD Řepeč 4:1 (1:1)

20. dubna 1975

od 16 hod

mistrovské utkání - 18. kolo

Branky: V. Buchtele - 2x, M. Šerý, Jan Fara

Sestava: M. Samec - J. Melich, Jan Fara, J. Anděl, J. Pilík - J. Samec, L. Šerý - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1

Jediný gól jsme obdrželi z penalty, gól V. Buchteleho neuznán. Nepřijel rozhodčí, zápas pískal rozhodčí z Řepče.

Tabulka po 18. kole:

1. Vlastiboř 31, 2. Stádlec 29, 3. Horky 22, 4. Sudoměřice 21, 5. Radětice 20, 6. Řepeč 19, 7. Mažice 16, 8. Silon 15, 9. Březnice 12, 10. Makov 12, 11. Božejovice 10, 12. Jistebnice 9

Kronika (č. 38): Božejovice - TJ OU Silon 3:2 (0:1)

27. dubna 1975

od 16 hod

mistrovské utkání - 19. kolo

Branky: M. Šerý - 2x, vlastní

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský (75. J. Melich), Jan Fara, J. Anděl, J. Pilík (75. J. Soukup) - J. Samec, L. Šerý - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Tabulka po 19. kole:

1. Vlastiboř 33, 2. Stádlec 30, 3. Horky 22, 4. Radětice 22, 5. Řepeč 21, 6. Sudoměřice 21, 7. Mažice 17, 8. Silon 15, 9. Makov 14, 10. Březnice 12, 11. Božejovice 12, 12. Jistebnice 9

Kronika (č. 39): JZD Horky - Božejovice 2:1 (2:0)

3. května 1975

od 16:30 hod

mistrovské utkání - 20. kolo

hráno v Horkách

Sestava: M. Samec - J. Melich, Jan Fara, L. Šerý, J. Pilík - J. Samec, J. Soukup - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Tabulka po 20. kole:

Kronika (č. 40): Božejovice - JZD Vlastiboř 3:3 (0:3)

11. května 1975

mistrovské utkání - 21. kolo

Branky: V. Buchtele, M. Šerý (z penalty), M. Hubáček

Sestava: M. Samec - V. Vávrovský (45. L. Šerý), Jan Fara, J. Anděl, J. Melich - J. Soukup, J. Samec - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, M. Šerý

Převaha po celý zápas, nešťastné branky v 1. poločase, neproměněno mnoho šancí.

Tabulka po 21. kole:

1. Vlastiboř 36, 2. Stádlec 34, 3. Horky 26, 4. Sudoměřice 25, 5. Řepeč 23, 6. Radětice 23, 7. Mažice 18, 8. Silon 17, 9. Březnice 14, 10. Makov 14, 11. Božejovice 13, 12. Jistebnice 9

Kronika (č. 41): TJ Březnice - Božejovice 2:2 (1:0)

18. května 1975

od 17 hod

mistrovské utkání - 22. kolo

hráno v Březnici

Branky: V. Vávrovský - 2x

Sestava: M. Samec - J. Melich, Jan Fara, J. Anděl, L. Šerý (45. J. Pilík) - J. Samec, J. Soukup - J. Kříž, M. Hubáček, V. Buchtele, V. Vávrovský

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2

Bod je úspěchem, po celý zápas měla Březnice výraznou převahu. Dobře zachytal M. Samec, vážnější zranění L. Šerého. V. Buchtele, J. Samec, J. Fara a J. Kříž žluté karty za mluvení. První vstřelená branka byla 100. vstřelenou brankou od založení TJ Božejovice - střelec Vávrovský.