Ikona pro vás

1.8.2014 - 29.8.2014

29.8. 2014

Příprava byla stoprocentní, postup v poháru se nám vytratil až v samém závěru
Před sezonou jsme odehráli dva přípravné zápasy, nejprve domácí utkání v rámci oslav 40 let božejovického fotbalu proti Božeticím, které jsme po brankách Broučka, Popelky, Vávrovského a J. Kudrny jasně ovládli, vyhráli jsme 4:0. O týden později, 10.8. jsme zajížděli na nedaleké hřiště účastníka I.B třídy, Řepeč-Opařany A. Myslím, že jsme soupeře celkem překvapili. Předvedli jsme hodně dobrou, zodpovědnou, obětavou hru, díky které jsme po poločase vedli již 2:0. Nejprve J. Matějka vyslal centr zprava, na který si dobře naběhl Vacek a svým důrazem zajistil, aby si domácí hráč sám  srazil míč do brány. Do přestávky se ještě trefil po rohu Šimák, jenž se dostal k míči na malém vápně a prostřelit vše před ním pro něj nebyl vůbec žádný problém. Po přestávce se dvakrát trefil Popelka, nejprve vystihl kolmou přihrávku od spoluhráčů a s brankářem si při jeho obstřelení nedělal žádné starosti. Poté vybojoval zdánlivě ztracený míč Stejskal a míč se dostal před bránu, kde ho právě Popelka hlavou dopravil do brány. Mácha v bráně dostal jeden zbytečný gól, když si nepohlídal tyč, ale to nás mrzet nemuselo, vyhráli jsme 4:1.  Nastoupili jsme v sestavě Mácha - Matějka J., Šimák, Kudrna J., Černý - Stejskal, Novotný P. ml., Vacek, Brouček - Popelka, Kudrna M. Střídali Vávrovský a Baťala, žlutou kartu obdrželi Černý a Vávrovský.
Další víkend jsme zajížděli do Lomu, kde jsme odehráli 1. kolo Poháru České pošty. Bohužel se nás sešlo pouze 11, což se projevilo hlavně v závěru zápasu, kdy jsme ještě 7 minut před koncem zápasu hráli remízový stav 2:2, ale nakonec jsme prohráli 2:4. Domácí, s omlazeným týmem a posilami z Větrov od začátku ukazovali, že oni jsou ti, kteří si dnes půjdou pro vítězství. Paradoxně první obrovskou šanci jsme si vytvořili my a to hned po nějakých 10 vteřinách!!! Z rozehrávky vyslal M. Kudrna dlouhým míčem na lajnu Stejskala, který došel až do vápna, ale smolně gól nedal. Bohužel, smůla nás neopustila a tak hned po nějakých pěti minutách zachraňoval na brankové čáře míč P. Novotný st., míč šel do tyče, on se mu chtěl vyhnout, ale nešťastně spadl na míč rukou a tak se pískala penalta, tu domácí proměnili. Po půl hodině hry přidali domácí druhý gól a pro nás to vypadalo bledě. Vávrovský selhal ve velké šanci a bránu přestřelil. Přeci jen se  nám ale podařilo ještě do poločasu snížit. Výkop od brankáře prodloužil Vávrovský hlavou do lajny na Vacka, který nasprintoval do dobré příležitosti na centr, do něj naběhl M. Kudrna a z voleje nedal dělovkou pod břevno domácímu brankáři šanci. Do konce první půle jsme mohli ještě inkasovat, ale Mácha předvedl skvělý zákrok. Do druhé půle jsme šli s tím, že není nic ztraceno a vyrovnat se podařilo, konkrétně znovu M. Kudrna, který si naběhl na pas od Vávrovského, zaběhl na levou stranu a z voleje našel přesně škvíru u tyče, překvapil tím nejen soupeře, ale bylo vyrovnáno. Dlouho jsme drželi remízový stav, ale bohužel síly docházely, dva hráči minimálně kdyby mohli tak už dávno vystřídali kvůli lehčím zraněním. Bohužel se nám nepodařilo udržet stav do penaltového rozstřelu. Domácí hráč si poradil s obranou a vrátil vedení na stranu Lomu těžko chytatelnou střelou. Nakonec pár okamžiků před závěrečným hvizdem fauloval Šimák ve vápně a dostali jsme druhý gól z pokutového kopu, celkově čtvrtý a tak jsme prohráli 2:4 a vypadli z letošního ročníku poháru. Sestava tohoto zápasu byla: Mácha - Matějka J., Šimák, Novotný P. st., Kabeláč O. - Stejskal, Vacek, Popelka - Anděl, Kudrna M., Vávrovský. Žlutou kartu dostali Novotný, Matějka a Šimák.

V Božejovicích slavili s tradičním rivalem z Božetic

BOŽEJOVICE - V sobotu 2. srpna se odehrávala velká sláva na božejovickém fotbalovém hřišti u rybníka Horšín. Místní fotbalový klub slavil 40 let od svého vzni­ku. Božejovice pozvaly při této příležitosti svého historicky prs­ního a také nejčastějšího rivala - Božetice. Utkaly se týmy mužů a také starých gard.

Když fotbalisté tehdejšího týmu JZD Božejovice poprvé v roce 1974 vyzvali soupeře z Bo­žetic, prohráli Božejovičtí 4:2. Všechno je zaznamenáno v kroni­kách, které už 40 let vzorně vede Vítězslav Vávrovský. Jen když musel jako mladík na vojnu, ujal se zápisů další ze zakládajících členů klubu Václav Buchtele. V sobotu historicky první prohru Bo-žejovice Božeticím oplatily 4:0 a staří pánové se pak rozešli ve své exhibici smírně 3:3.

Nápad měl hostinský
Jak Vítězslav Vávrovský vzpo­míná, nápad na založení klubu se nezrodil nikde jinde než v místní hospodě a jeho iniciátorem byl na podzim roku 1973 tehdejší hos­tinský František Chlaň. Podnítil místní a už v listopadu se odehrá­la schůzka nadšenců na národním výboru. Na jaře 1974 vznikl ofici­álně oddíl TJ JZD Božejovice. Za­kládajícími členy byli vedle Ví­tězslava Vávrovského Jan Fara, Jo­sef Kříž, Josef Soukup, Jiří Pilík, Josef Melich, Ladislav Šerý, Mi­roslav Šerý a Václav Buchtele, je­hož úlohu kronikář Vávrovský podtrhuje: ,,To je duše božejovického fotbalu, první trenér, hráč, organizátor. A když přišly krize a oddíl byl na zrušení, díky Vaško­vi Buchtelemu se přežilo."

Fotbalisté pochopitelně touži­li po domácím hřišti, ale protože ve vsi si mnozí mysleli, že je nad­šení brzy přejde, vzniklo hřiště napřed v sousedních Drahněticích, kde družstvo mohlo poskytnout pozemek. Na první přátelský zá­pas se božejovičtí fotbalisté vy­dali 7. dubna 1974 do Božetic. Prohráli tam sice 4:2. ale do histo­rie se zapsalo, že úplně první gól za Božejovice střelil Jan Fara. Hned vzápětí se klub odhodlaně přihlásil do IV. fotbalové třídy a první mistrovský zápas sehrály Božejovice ve Stádlci. I tam pro­hrály 3:0. Začátky zkrátka byly těžké. Už v roce 1979 ale Božejo­vice postoupily do III. třídy a v roce 1996 do okresního přeboru, kde tým působí dodnes.

Stěhování hřiště
Na sklonku 70. let měli v Bo­žejovicích i dorost a fotbalisté se dočkali rozhodnutí, že se postaví hřiště přímo v Božejovicích. Vy­tipován byl pozemek u rybníka Horšín. Dokonce se povedlo zís­kat tribunu z rušeného dostiho­vého závodiště na Hejlově. V srp­nu 1980 se hrál při slavnostním otevření nového hřiště první tur­naj. Domácí pozvali samozřejmě Božetice a také Jistebnici a Sepekov. Budování hřiště pak pokra­čovalo. v letech 1996 až 1997 byl přiveden elektrický proud, vybu­dována studna, septik, vyrostly pěkné kabiny.

Když pak v 90. letech zaniklo místní JZD, hráči svůj tým nazvali Dynamo. Hlavním partnerem je firma Zeelandia. Za Božejovice totiž už. 26 let hraje ředitel její malšické provozovny Radovan Smrž, chalupář z Drahnětic. V současné době se o fotbalový oddíl vzorně stará vedení tělový­chovné jednoty, ve kterém pra­cují Pavel Novotný, František Popelka, Ladislav Brouček a bra­tři Kudrnovi. Současné vedení také zorganizovalo vydařenou oslavu čtyř desítek let fotbalu v Božejovicích. Jak se ale zábava rozjela a čárek na pivních táccích přibylo, prozradili někteří divá­ci, že předpremiéra už byla loni. ,,To se naši mlaďáci spletli. Spat­ně ty roky spočítali a sehráli si zápas k jubileu už před rokem." odtajnil Vítězslav Vávrovský.

Skutečné jubileum tedy bylo letos. Do kroniky se zapíše, že v zápase mužů oplatily Božejovi­ce Božeticím po čtyřiceti letech porážku i s úroky. Domácí vyhrá­li 4:0 brankami Tomáše Popelky, Víta Broučka, Jakuba Vávrovské­ho a Jana Kudny. Tradiční riva­lové se ovšem mezitím utkali mnohokrát, hrají spolu tak třikrát do roka.

Zápas starých pánů skončil smírně 3:3. Napřed konto otevřel krásným lobem Vítězslav Vávrov­ský a na 2.0 zvýšil Radek Smrž, když zblízka nedal golmanovi hostů šanci. Do přestávky ale sní­žil na 2:1 božetický Jan Stejskal. Po přestávce přidal třetí branku Božejovic František Matějka, ale hosté stihli ještě góly Františka Zábran­ského a Karla Benedikta vyrovnat.

1.8. 2014

Ohlédnutí za sezonou 2013/2014

Sezona 2013/2014 je dávno za námi a nyní už vlastně probíhá sezona nová, další, pojďme se ale poohlédnout, jak se našemu týmu dařilo, či nedařilo. Po dvou sezonách strávených ve III. třídě jsme se opět představili v okresním přeboru. Nutno podotknout, že na podzim nás hodně týmů podceňovalo, jelikož jsme postoupili až ze 7 místa v tabulce. Sezona pro nás začala již 27. 7. přátelským zápasem v Jistebnici, kde v neskutečném vedru už se dění na hřišti ke konci nedalo říkat fotbal, i když se hrálo jen 2x30 minut. Zápas skončil výhrou domácí Jistebnice 6:2, za nás se trefili Baťala a J. Fara. Ještě v poločase byl stav nerozhodný 2:2. Další zápas jsme hráli 3. 8. doma s Božeticemi, byla to taková generálka na letošní oslavy. Zahrály si i "staré gardy" obou celků. Zápas skončil naší prohrou 2:3, trefili se Kudrna M. a Smrž. Další víkend náš tým sehrál hned dvě přípravná utkání, která byla také poslední. V pátek 9. 8. jsme hráli ve velkém dešti ve Stádleci a vyhráli jsme 4:1, góly dávali J. Kudrna (2x), J. Matějka a F. Matějka. V neděli pak zápas s tradičním soupeřem v přípravě, Dražice B. Tento zápas skončil také tradiční remízou, 2:2. Trefili se O. Kabeláč a J. Matějka. Ještě před začátkem soutěže jsme sehráli 1. kolo poháru České pošty. Doma s Košicemi dokázal Smrž vyrovnat na 1:1 a soupeře jsme udolali na penalty. A byla tu soutěž. V prvním kole nám los nadělil nejtěžšího soupeře, Mladou Vožici. Šli jsme do zápasu s tím, že nemáme co ztratit a i přes nepříznivý poločasový stav 0:2 jsme dokázali po dvou trefách Šimáka vyrovnat, jenže druhý gól mu rozhodčí nesmyslně neuznal, a tak jsme po prohře 1:2 odjížděli bez bodu a zklamaní. Soupeř byl lepší, ale my jsme měli mít regulérní bod. První body však přišly hned v kole druhém a to hned 3, když jsme po trefách J. Kudrny a J. Fary udolali výhru 2:1 nad Veselím B. Tato výhra nastartovala naši podzimní jízdu. V kole třetím jsme přejeli Chotoviny 4:0 po dvou brankách P. Novotného ml., M. Kudrny a J. Kabeláče. A hned o týden později jsme si doma smlsli na posledním Borotíně, 7:1. Branky dávali J. Fara dvě, Vacek, M. Kudrna z penalty a hned tři trefy byly uznané jako vlastní. Naší další obětí byl Lom, kterému od prohry 1:4 nepomohly ani posily z Větrov. Tentokrát se trefili dvakrát J. Fara a dvakrát Vacek. A když jsme vyhráli i v 6. kole v Košicích, znamenalo to pro nás historické první místo v okresním přeboru, o výhru 2:0 se postarali J. Fara a M. Kudrna. Jak se říká, v nejlepším se má přestat, tak něco podobného se nám BOHUŽEL stalo také. V 7. kole jsme remizovali s Opařany 1:1, gól dal M. Kudrna. Poté přišla teprve druhá prohra, na Meteoru v Táboře. Góly dávali P. Novotný ml. a Popelka už jen v 87. minutě snižoval na konečný stav 2:3. V 9. kole přišla šťastná, ale důležitá výhra 1:0 nad Tučapy, o kterou se postaral Vacek. A to bylo to poslední, co jsme na podzim předvedli. Pak přišly dvě porážky 0:4, nejprve ve Vlastiboři, kde se jednalo zároveň o druhé kolo poháru a v 11. kole také doma proti Březnici. Řekli jsme si, ještě že už podzim skončil. Přes zimu jsme chodili již tradičně trénovat do milevské tělocvičny. Díky příznivému počasí jsme ale brzy začali chodit ven. Bohužel, na jaře přišlo zranění několika opor základní sestavy v čele s kapitánem Šimákem a podle toho vypadaly také výsledky. První přípravný zápas jsme sehráli 8. 2. na umělém trávníku v Milevsku proti Božeticím, ale prohráli jsme nám již známým výsledkem 0:4. V Milevsku jsme poté hráli ještě proti Chrášťanům. O výhru 2:0 se postarali Vacek a Popelka. V neděli 16. 3. jsme pak hráli první zápas na našem hřišti, Chyškám, pro které to byla sezona postupová do I. B třídy, jsme podlehli 1:4. Za nás gól vsítil J. Fara. O týden později jsme si zahráli proti účastníkovi I. B třídy, Ratibořským Horám. Výsledek je otřesný. Herně ale neodpovídá. Zkrátka jsme nechytli začátek, a než se naši útočníci dostali do šance, už to bylo v 11. minutě 0:4. Ve 25. minutě už jsme dostali "bůra". Pak se těžko něco vymýšlí, a i když jsme měli na víc, trefili jsme se jen jednou. Konkrétně Vacek a tak zápas skončil 1:7. Na závěr přípravy přijely opět Dražice B, a opět remíza 2:2. Tentokrát se trefili J. Kabeláč a Samec. Sezona začala, a ve 12. kole nás čekala Mladá Vožice, tentokrát nás ale přejela a Stejskal pouze korigoval skóre na 1:5. O týden později jsme zajížděli do Veselí a tam jsme soupeři nedali šanci, po dvou gólech Vacka a jednom Baťaly jsme vyhráli 3:1. V kole čtrnáctém jsme ztratili vedení 1:0 a Chotoviny nakonec otočili na 1:2. Do Borotína jsme jeli, že bychom si mohli spravit chuť. Jenže po remízovém poločase jsme inkasovali jako první. F. Matějkovi se sice podařilo vyrovnat a tlačili jsme se do vítězného gólu. Soupeř toho ale využil a za posledních 5 minut nám z protiútoků dal 3 góly!!! Konečný stav 1:4 je tedy hodně krutý. Zasloužili jsme si minimálně bod. Další dva domácí zápasy jsme ani nedali gól. Nejprve jsme prohráli s Lomem 0:4, poté s Košicemi 0:3. V Opařanech jsme mohli dosáhnout na remízu, jenže Popelka ke dvěma gólům nepřidal třetí, když neproměnil penaltu a tak jsme prohráli 2:3. Po pěti zápasech bez bodu jsme konečně vyhráli. Doma nad Meteorem Tábor, a to 4:1. Trefili se J. Fara, Popelka, M. Kudrna a Smrž. Ve 20. kole jsme znovu nedali gól, tentokrát neproměnil penaltu M. Kudrna a dostali jsme jich pět. Prohra 5:0 byla ale nezasloužená, soupeř byl lepší, ale ne takovým rozdílem. Poslední body jsme si připsali v posledním domácím zápase s Vlastiboří. Výhrou 3:0 jsme jim vrátili podzimní porážku. Dvě branky si připsal Vacek a jednu J. Kudrna. Na závěr sezony jsme se představili na hřišti nejlepšího celku jarní části. Březnici jsme podlehli 2:7. Za nás se trefili P. Novotný ml. a Vacek. Ve výsledku to pro nás znamenalo 9. místo se ziskem 28 bodů. Jenže 19 bodů jsme získali na podzim, což byl slušný počin. Na jaře se nedařilo, ať už kvůli zraněním, formě, nebo chybějícímu štěstí, které při nás na podzim celkem stálo. Po podzimu situace vypadala, že bychom mohli být v klidu. Nakonec jsme se ke konci jara ale přeci jen museli poohlížet za nás do tabulky. Vše dopadlo dobře, předsezonní cíl byl zachránit se, což se nám nakonec s přehledem povedlo. Co se týče statistik našeho týmu. Devětkrát jsme vyhráli, jednou remizovali a dvanáctkrát prohráli. S jednačtyřiceti vstřelenými brankami máme pátý nejhorší útok po Borotíně, Opařanech, Chotovinách a Vlastiboři. S dvaapadesáti inkasovanými brankami máme dělenou 3.-4. nejhorší obranu s Lomem hned po Borotíně a Opařanech. Nikdo z hráčů neodehrál všech 22 utkání. Nejblíže byli s 21 starty Popelka s Vackem, dále Baťala, M. Kudrna, P. Novotný ml. (20 startů), F. Matějka a Smrž (19), Černý a J. Matějka (18), Brouček, O. Kabeláč a Vávrovský (17), J. Fara a J. Kudrna (14), Šimák (13), Mácha a Stejskal (11), J. Kabeláč (8), M. Fara (6), P. Novotný st. (4) a Samec a Petráček (3). Nejvíce žlutých karet má na kontě Černý (8), za ním se řadí Baťala (7), M. Kudrna (3), O. Kabeláč, J. Kudrna, Mácha, F. Matějka, Smrž, Šimák, Vacek a Vávrovský (2), Brouček, J. Fara, J. Matějka (1). Červenou kartu nedostal nikdo. Králem střelců se v našem týmu stal Vacek s 9 zásahy. Za ním je se 7 góly J. Fara, 5 gólu vstřelil M. Kudrna, po čtyřech gólech mají P. Novotný ml. a Popelka, dva góly dali J. Kudrna a Stejskal, po jedné brance si připsali Baťala, J. Kabeláč, F. Matějka, Smrž a Šimák, 3 góly byly vlastní. Letos jsme začali dělat také statistiku  +/-, kde nejlépe dopadl M. Fara s 13 plusovými body. Je to dáno tím, že odchytal 5 zápasů v té podzimní vítězné šňůře, naopak nejhůře dopadl brankář Mácha, který má 23 mínusových bodů. To je naopak dáno tím, že na podzim byl zraněný a na jaře chytal, když nebyla forma. Nová sezona je za dveřmi a doufejme, že bude minimálně stejně úspěšná jako ta 2013/2014.

Meteor Tábor B - Božejovice 3:0 (2:0)

Sestava: Samec - Vávrovský, Šimák (75. Anděl), Fara M., Brouček - Baťala, Novotný (60. Matějka J.), Vacek, Motalík - Kudrna M., Popelka

Góly: 2., 20., 85.

Žluté karty: Vacek

Rozhodčí: Dvořák - Novotný J.

Diváci: ??

Březnice - Božejovice 5:1 (2:1)

Sestava: Šimák - Matějka J. (70. Vávrovský), Kudrna J., Brouček, Kabeláč - Baťala, Vacek, Popelka, Motalík (80. Anděl) - Kudrna M., Smrž

Góly: K. Kubíček 2x, Antl, Škarvada, Tůma (8' 31' 50' 53' 68') - 39. Smrž

Žluté karty: Kudrna M.

Rozhodčí: Semrád - Mraček

Diváci: ??

V neděli nás čekal netěžší možný soupeř, lídr soutěže z Březnice. K utkání jsme přijeli bez čerstvě zraněného Máchy a tak se do brány musel postavit stoper Šimák. Po delší době se na hřiště vrátil Smrž a návrat oslavil gólem. Bohužel to byl ale jediný gól našeho týmu, a jelikož nám jich soupeř udělil pět, odjíždíme bez bodu. V úvodu zápasu jsme byli minimálně vyrovnaným týmem, kombinovali jsme a snažili se dostat do šance ještě dříve, než se domácí dostali do hry. Bohužel z první větší šance domácích padla branka, když domácí hráč dostal od svého spoluhráče načasovaný centr na penaltu, oběhl si brankáře a poslal míč do prázdné brány, toto se událo v 8. minutě a na našich tvářích bylo vidět zklamání. I tak jsme ale nepřestali hrát a snažili se vytvářet si příležitosti. Bohužel, domácí nás chvílemi tlačili, ale v první půli jsme byli důstojným soupeřem. Ve 31. minutě jsme udělali první větší chybu, kterých jsme se chtěli vyvarovat, a domácí ji ihned potrestali. Po druhém inkasovaném gólu jsme však soupeře začali tlačit a odměnou nám byl kontaktní gól v 39. minutě, kdy Smrž ve vápně přeloboval brankáře. Opaření domácí mohli inkasovat hned ani ne o minutu později, bohužel se nám po velkém závaru ve vápně soupeře nepodařilo vyrovnat, a tak poločas skončil 2:1, nutno říct, že zaslouženě. V druhé půli už byli domácí jasně lepší, přidali další 3 góly a mohli jich přidat daleko víc, Šimák se o tři jasné góly postaral a další byli způsobeny většinou nepřesnou střelbou domácích. I my jsme mohli přidat nějaké góly, ale v té největší šanci Popelka minul, dále Smrže vychytal brankář. Utkání skončilo 5:1, ale za předvedenou hru se stydět nemusíme. Další zápas nás čeká hned v úterý už od 10:30 v Čekanicích proti Meteoru Tábor B. Snad se nám podaří získat nějaké body, protože zatím je to celkem bída.

Božejovice - Vlastiboř 1:1 (1:1)

Sestava: Mácha - Matějka J., Šimák, Kudrna J., Kabeláč - Baťala, Brouček, Vacek, Motalík (75. Vávrovský) - Kudrna M., Popelka (71. Anděl)

Góly: 45. Popelka - 26. Rappensberger L.

Žluté karty: 59. Kudrna J. - 53. Rappensberger L., 85. Kordač

Rozhodčí: Kluzák st. - Blažek

Diváci: 50

Další kolo, již deváté, jsme odehráli na domácím hřišti proti sousedovi v tabulce, Vlastiboři. Měli jsme o bod méně a tak byl cíl, jasný, 3 body. Herně jsme zápas zvládli dobře, jenže chybělo štěstí a také přesné zakončení. V úvodu nás hosté zatlačili, ale počáteční tlak jsme přežili a po zbytek zápasu byli lepším týmem. Kdyby po prvním poločase byl stav 5:1, nikdo by se nemohl divit. Pravda je, že hosté si dali málem 3 góly sami, ale zkrátka při nich štěstí stálo. Dvakrát si nejistě vyrazil brankář míč na břevno, jednou svoji branku málem trefil vlastní obránce, když J. Kudrnův přímý kop, na který by brankář nedosáhl, skončil na tyči a ani další šance se neujali, ukázali hosté skvělou produktivitu, kdy z jediné šance dosavadního průběhu zápasu skórovali po centru do vápna. Do konce poločasu měli hosté už jen jednu šanci, ale hlava hostujícího hráče poslala míč vedle. Za minutu dvanáct snížil Popelka po úniku Motalíka po levé straně, pak přihrál na volného Popelku na malém vápně, který si mohl v klidu vybrat, kam míč pošle, a vybral správně. Hned po rozehrávce rozhodčí odpískal konec první půle. V poločase druhém už jsme neměli takový tlak jako v tom prvním. Hosté se zlepšili, a naše snaha se proměnila ve snahu marnou, nakopávané balony často končili v moci hostů, kteří hrozili z protiútoků, a když střelecké prokletí neproměnil M. Kudrna před odkrytou bránou z voleje, museli jsme se smířit pouze s bodem, který je rozhodně cennější pro hosty. Takový je ale fotbal a my se musíme snažit urvat alespoň nějaké body, což nebude moc jednoduché vzhledem k losu, teď v neděli nás čeká utkání na hřišti lídra z Březnice, v úterý dohráváme 4. kolo v Čekanicích proti Meteoru Tábor B a na závěr ,,anglického týdne" a také podzimní části sezony přivítáme v sobotu doma Sokol Sez. Ústí B.

Tučapy - Božejovice 2:0(1:0)

Sestava: Mácha - Matějka J., Šimák, Kudrna J., Kabeláč - Baťala, Brouček, Vacek, Motalík (60. Vávrovský) - Kudrna M. (80. Anděl), Popelka

Góly: 38. Suda, 80. Tíkal

Žluté karty: Baťala, Matějka J.

Rozhodčí: Dvořák